Liga Mistrzów wróciła do nas z drugą kolejką, w której dużo będzie się działo. Z tej okazji bukmacherzy postawili na ciekawe promocje, a w forBET jest bonus do zgarnięcia na Ligę Mistrzów w postaci MaxiZysku. Sprawdźcie, jak zwiększyć Waszą wygraną. 

Zgarnij bonus w forBET na Ligę Mistrzów

Obecny terminarz w świecie piłki nożnej jest dość napięty. Większość zawodników gra swoje mecze co trzy dni. Teraz wróciła do nas Liga Mistrzów, która uraczy kibiców wieloma ciekawymi spotkaniami. Dzisiaj swoje mecze zagrają m.in. PSG, Chelsea i Barcelona. Faworyci powalczą o ważne punkty, które znacząco przybliżą ich do awansu z grupy. Z tej okazji bukmacherzy mają ciekawe promocje dla swoich klientów.

forBET bonus

W forBET jest bonus do zgarnięcia na Ligę Mistrzów. MaxiZysk podwoi Wasz zysk z kuponu. Aby móc z niego skorzystać, należy wpłacić minimum 40 złotych i zagrać kupon ze zdarzeniami z oferty Ligi Mistrzów. Mnożnik przysługuje do 150 złotych. Pamiętajcie, że kupon musi mieć nie mniej niż trzy zdarzenia z kursami pojedynczymi wynoszącymi co najmniej 1.40. Liczą się tylko spotkania LM. Jeżeli wygracie i spełnicie wymagania, to bukmacher podwoi Wasz zysk.

W forBET bonus jest też dostępny w ramach pakietu powitalnego. Rejestrując konto z kodem promocyjnym 2400PLN otrzymacie:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze