Rozpoczęły się kwalifikacje do turnieju Roland Garros 2020. Zawodnicy, którzy przejdą trzy etapy, dostaną się do głównego turnieju. Z tej okazji w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie zgarnąć bonusy i powiększyć je o dodatkową kasę obstawiając właśnie tenisa. 

Misja tenis w Betclic z kodem promocyjnym

Betclic to jeden z tych bukmacherów, którzy często udostępniają graczom różne promocje. Tym razem bukmacher przychodzi do swoich klientów z “Misją Tenis”. Trwają kwalifikacje do turnieju Roland Garros 2020. W grze są dalej m.in. faworyci jak Pedro Martinez, czy Marco Cecchinato. Z eliminacjami zdążył już pożegnać się Thiago Seybolth Wild, który był rozstawiony z numerem pierwszym. W pierwszej rundzie uległ Emilio Gonezowi 0:2 (3:6, 2:6). Bukmacher Betclic przygotował z okazji trwających rozgrywek ciekawą promocję.

Misja Tenis grafika Betclic

Kwalifikacje do turnieju trwają w najlepsze, a obstawiając je, a także inne mecze z tej dziedziny sportu, możecie zgarnąć 40 złotych bonusu i rozszerzyć to o dodatkowe promocje w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN. Bukmacher stawia jednak pewne warunki, jakie są do spełnienia w ramach Misji Tenis:

  • obowiązuje tylko tenis
  • minimalna stawka 20 złotych
  • kurs dla jednego zakładu nie może być mniejszy niż 3.00
  • czas trwania do 24 września

Jeżeli postawicie dwa kupony, które będą spełniać warunki promocji oraz zostaną rozliczone jako wygrane, to dostaniecie od Betclic 40 złotych w formie bonusu. Bukmacher deklaruje, że wypłaci go do piątku do godziny 16:00. Taka akcja to dobra okazja dla graczy, którzy interesują się tenisem i z zaciekawieniem oglądają starcia na kortach Roland Garros 2020.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pamiętajcie też, że zakładając konto w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN otrzymacie dodatkowe bonusy. Są to zakład bez ryzyka do 550 złotych i 50 procent więcej do wygranych. Promocja na start jest dobrą propozycją dla świeżych osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze