W czwartkowych meczach Ligi Europy z pewnością nie zabraknie emocji. W obu parach mamy otwartą sytuację, dlatego też kibice nastawiają się na ciekawe starcia. W dzisiejszym tekście przejrzymy poszczególne opcje, żeby wykorzystać bonus od LVBET.

Bonus od LVBET, a kursy główne

Valencia na wyjeździe przegrała z Kanonierami 3:1, jednak strzelili bramkę na Emirates. Oznacza to, że przed własną publicznością muszą wygrać przynajmniej 2:0. Sytuacja ciężka, jednak nadal do odwrócenia. W weekend pokazali klasę, ponieważ przejechali się po Huesce aż 2:6 w delegacji.

Piłkarze Arsenalu w niedzielę dali ciała na całej linii. Mieli realną szansę, żeby doskoczyć do Tottenhamu na odległość jednego punktu, a także utrzymać dystans do Chelsea. Rywalem Kanonierów była ekipa Brighton, a do tego mecz odbył się na Emirates. Podopieczni Unaia Emery’ego zagrali bardzo słabe 90 minut i zremisowali 1:1. To ostatecznie praktycznie zamyka im drogę do Ligi Mistrzów przez Premier League. Musieliby liczyć na porażkę Spurs, a do tego wygrać ciężki wyjazd z Burnley i odrobić w tym czasie osiem goli.

Matematycznie możliwe, jednak fizycznie nie ma na to szans. Kanonierom została już tylko rywalizacja na boiskach Ligi Europy, dlatego też można zakładać, że będą w pełni zmotywowani przed dzisiejszym starciem. Zaliczka z pierwszej rywalizacji stawia ich w lepszej sytuacji, jednak ostatnia gra wyjazdowa tej drużyny to powód do zmartwień dla kibiców. Arsenal przegrał dwie kolejne delegacje, w których stracili trzy bramki przeciwko Wolves, a także Leicester.

Kursy główne w ofercie bukmachera prezentują się następująco:

lvbet bonus

Faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy. W tym przypadku wynik miał spory wpływ na proponowane kursy, a także ostatnia forma Arsenalu.

Zdarzenia dodatkowe, czyli jak wykorzystać bonus od LVBET?

No właśnie, zagranie czystej jedynki to z pewnością ciekawa opcja, ponieważ Valencia musi rzucić wszystko na jedna kartę. Jednak czy uda im się awansować? Patrząc po ostatnich wynikach Kanonierów mają sporą szansę. Odrobienie dwóch bramek na Mestalla nie powinno być problemem patrząc przez pryzmat gry defensywnej gości.

Z drugiej strony Arsenal w poprzedniej rundzie utrzymał przewagę z pierwszego meczu przeciwko Napoli i dwukrotnie zagrał z tym rywalem na zero z tyłu.

Valencia awansuje – 3.65

Podsumowując, jeśli chcecie wykorzystać bonus od LVBET w wersji bezpiecznej, to moim zdaniem zagranie na gospodarzy jest tutaj dobrym wyborem. Przy bardziej agresywnym typowaniu można zaryzykować typ na Nietoperzy. Moim zdaniem powinni dać radę, ponieważ ostatnia dyspozycja Kanonierów to istny dramat.