Trzeba przyznać, że bonusy w Betclic stają się coraz ciekawsze! Tym razem bukmacher przygotował coś interesującego na zakłady specjalne. Jeśli zapiszesz się do totalizatora i spróbujesz poprawnie wytypować zdarzenie oferty specjalnej to włączysz się do gry o 10000 PLN! Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się więcej o bonusach w Betclic!

Najciekawszym bonusem od Betlclic jest najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce – aż 625 PLN! Warto również zwrócić uwagę na możliwość zgarnięcia aż o 50% wyższych wygranych, liczne atrakcyjne BOOSTY oraz Multi+. Jeśli nie masz konta w Betclic, a chcesz skorzystać z wymienionych promocji, to załóż je z naszym kodem promocyjnym: 550PLN. Zapraszamy!

Zakłady specjalne szansą na 10000 PLN!

Ilu widzów obejrzy najnowszy film z Jamesem Bondem? Czy Polska straci bramkę w meczu z Ukrainą? Czy frekwencja w wyborach prezydenckich przekroczy 50%? Takie zdarzenia (oraz kilka innych) dostępne są teraz w ofercie jednego z bukmacherów. Mowa o słynącym z ciekawych bonusów Betclicu, który tym razem przygotował specjalny Totalizator!

Na czym polega ta zabawa? Na poprawnym wytypowaniu wszystkich 14 zakładów specjalnych! Na starcie wydawać się to może bardzo trudne, ale jak przeanalizujesz wszystkie zdarzenia, to okaże się, że jesteś w stanie dobrze je wytypować. Jest o co walczyć, ponieważ w puli jest aż 10000 złotych! W dodatku zostanie ona powiększona o 5% stawek wszystkich kwalifikujących się kuponów! Taki Betclic bonus musi Cię zainteresować!

Jeśli jako jedyny trafisz wszystkie zdarzenia z Totalizatora to sam zgarniesz główną nagrodę. Jeśli zwycięzców będzie więcej, to pula zostanie podzielona między Wami. Powodzenia!

totalizator i betclic bonus

Szczegóły bonusu od Betclic:

  • Zakłady przyjmowane będą do 30.03.2020.
  • Na Twoim kuponie musi znaleźć się 14 zdarzeń.
  • Kupon musi być wielokrotny i przedmeczowy.
  • Minimalna stawka to 10 PLN.
  • Aby wziąć udział w promocji, wcześniej musisz się do niej zapisać.
  • Każdy gracz może postawić maksymalnie 5 kuponów w ramach Totalizatora.
  • Pula nagród wynosi 10000 PLN.
  • Wysokość pojedynczej wygranej zależy od ilości wygranych kuponów.