Przed kibicami weekend pełen sportowych emocji. Na początek oczywiście mecz Dania – Polska, który rozpocznie się już dziś o 20:45 w Kopenhadze. Masz swój typ? Patriotycznie przewidujesz wygraną Polski, czy może wręcz przeciwnie? Ilu kibiców, tyle typów, a pewne jest jedno – wszystko wyjaśni się wieczorem. Do pierwszego gwizdka zostało jeszcze kilka godzin, a to najlepszy czas na stopniowe podnoszenie emocji i obstawienie wyniku u jednego z polskich, legalnych bukmacherów.

Nie masz jeszcze konta u żadnego operatora? To dobra wiadomość! Świat bukmacherki stoi przed Tobą otworem i masz szansę skorzystać z ekskluzywnego bonusu na start przygotowanego specjalnie dla kibiców Zagranie.

Kliknij w poniższy baner, aby rozpocząć proces rejestracji. Wystarczy, że w polu „kod promocyjny” wpiszesz kod: 20free, a otrzymasz całkowicie za darmo 20 PLN na Twój pierwszy zakład w Fortunie!

Fortuna odbierz bonus

To nie koniec – jeśli zdecydujesz się złożyć depozyt i spełnisz warunki promocji, otrzymasz bonus o wartości nawet 400 PLN!

Zainteresował Cię bonus Fortuny? Dowiedz się więcej na temat oferty bonusowej tego legalnego bukmachera oraz innych udogodnień, które oferuje swoim klientom.

Fortuna opinie – czytaj dalej