Finał Euro 2020 to ważne spotkanie nie tylko dla graczy, czy kibiców, ale również dla bukmacherów. Ci przygotowali szereg bonusów, a w Fortunie z kodem promocyjnym możesz odebrać kolejny z nich. Tym razem mowa o 50 PLN w formie punktów FKP – zobacz, jakie są warunki stawiane przez tego operatora i wygraj dodatkową kasę za obstawienie ostatniego meczu podczas Mistrzostw Europy!

Bonus na wagę złota w Fortunie to 50 PLN za finał!

Finałowe spotkanie podczas Mistrzostw Europy 2020 zapowiada się bardzo ciekawie. Po jednej stronie boiska zobaczymy zawodników Włoch, a po drugiej zagrają Anglicy. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że mecz zostanie rozegrany na Wembley, a to faworyzuje drugą z tych ekip. Kilkadziesiąt tysięcy będzie wspierać wyspiarzy, jednak zawodnicy z południa Europy potrafili sobie radzić już z takimi sytuacjami i presją, więc oczekujemy dobrego widowiska i zobaczenia wielu goli.

W Fortunie dla naszych czytelników jest specjalny bonus na tę okazję, który możecie zdobyć i wykorzystać, o ile spełnicie odpowiednie warunki. Niżej tłumaczymy dokładnie o co chodzi temu bukmacherowi!

Fortuna kod promocyjny —> sprawdź, jak odebrać pakiet powitalny!

bonus na wage zlota

Z okazji finału Euro 2020 w Fortunie możesz odebrać bonus na wagę złota, czyli 50 PLN w formie punktów FKP. Jednak, żeby tak się stało, to potrzeba najpierw spełnić pewne warunki:

  • W dniu meczu (11.07) należy postawić za min. 50 PLN kupon z zakładem na mecz Włochy – Anglia: „Obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 – TAK.
  • Jeśli ten zakład będzie wygrany, bez względu na wynik całego kuponu, gracz otrzyma bonus o wartości 50 zł w punktach FKP.
  • Pod uwagę brany jest regulaminowy czas gry (bez dogrywki ani rzutów karnych)
  • Kupon musi być rozstrzygnięty do 11.07.2021 23:59
  • Wypłata bonusu następnego dnia

Otrzymasz bonus 50 PLN w postaci punktów FKP gdy: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5. Będzie on w formie punktów FKP i do wykorzystania w dowolny sposób, co na pewno jest plusem u tego operatora. Nie ma żadnych dodatkowych zasad, jakie postawił bukmacher.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w Fortunie z kodem promocyjnym 2720 PLN dostaniesz także:

  • 2100 PLN od 2. depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze