Już teraz wypełnij formularz rejestracyjny i zgarnij specjalny bonus startowy o wartości 30 PLN. Otrzymasz go przy okazji play-offów Ultraligi! Promocja łączy się z innymi bonusami proponowanymi przez STS. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Odwiedź naszą podstronę – bonusy bukmacherskie.

sts baner

Na czym polega promocja?

Oferta bukmachera STS polega na zdobyciu dodatkowych bonusów do gry. Dzięki procesowi rejestracyjnemu jesteśmy w stanie zuzyskać 30 PLN na obstawianie play-ofów Ulitraligi, a także 1259 PLN bonusu powitalnego na start. Każda osoba decydująca się na założenie konta w STS posiada gwarancję obdarowania dodatkowymi środkami pieniężnymi. Do Ciebie należy decyzja o wysokości bonusu powitalnego.

  • W przypadku wyboru 30 PLN, wpisz kod promocyjny – ULTRALIGA. Bonus na konto zostanie dodany po 3 dniach od założenia konta bukmacherskiego.
  • Jeśli zdecydujesz się na bonus powitalny o wartości 1259 PLN, już teraz wpisz kod promocyjny przeznaczony dla czytelników Zagranie.com – 1259PLN. W ramach bonusu uzyskasz freebet w wysokości 49 zł, zakład bez ryzyka do 30 zł, a także bonus 100% od depozytu 1200 zł.

Zdecyduj, który bonus spełnia Twoje oczekiwania i dołącz do nas! 🙂

Zdjęcie: www.shutterstock.com / TierneyMJ

Zaloguj się aby dodawać komentarze