Bukmacherzy nie przestają nas zaskakiwać  swoją kreatywnością i bonusami. Tym razem Totolotek przygotował dla nas promocję, dzięki której 11 najaktywniejszych graczy wygra wycieczką do Izraela, w trakcie której będzie można obejrzeć z trybun mecz Izrael – Polska. Takie bonusy bukmacherskie to my lubimy! Zapraszam do krótkiej lektury i zapoznania się ze szczegółami akcji 🙂

11stka Totolotka

Jeśli chcesz obejrzeć mecz Izrael – Polska z trybun stadionu w Jerozolimie, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Bukmacher Totolotek przygotował bonus, dzięki któremu wszyscy gracze mają możliwość wzięcia udziału w promocji, której nagrodą główną jest kibicowanie Biało-Czerwonym na stadionie w Jerozolimie. Bilety na mecz otrzyma 11 najaktywniejszych graczy, którzy wykażą się ilością zebranych punktów. Kto nie chciałby obejrzeć na żywo takiego meczu? Teraz każdy gracz ma taką możliwość, dlatego gorąco zachęcam do wzięcia udziału w akcji!

Bonus od bukmachera – szczegóły

Totolotek będzie prowadził ranking, który będzie się opierał na punktach Bet Club. Punkty będą zbierane od 1 do 27 października, ale co ważne, Twoja aktywność zebrana już teraz będzie miała znaczenie w dalszej fazie konkursu. Punkty Bet Club można zbierać poprzez stawianie zakładów. Im więcej zakładów to wyższy status w programie lojalnościowym. Z kolei im wyższy status tym wyższa pozycja, która pomoże w zgarnięciu bonusu od bukmachera.

Jedenaście pierwszych osób wygra wycieczkę do Izraela! Oczywiście najważniejszym punktem będzie możliwość dopingowania naszej kadru z na stadionie Teddy w Jerozolimie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że cała wycieczka potrwa od 14 do 19 listopada, w trakcie której zaplanowano zwiedzanie Tel-Awiwu, Masady oraz Jerozolimy.

Więcej na temat bonusów bukmacherskich, w tym również tych od Totolotka, przeczytacie pod tym linkiem -> Bonusy bukmacherskie