IEM Katowice 2020 trwa w najlepsze! Z tej okazji LV BET przygotował bardzo ciekawy bonus bukmacherski. Tym razem mamy do czynienia z turniejem esportowym, w którym do wygranie mamy komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5000 PLN, sprzęt komputerowy i liczne bonusy. Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się więcej o bonusach bukmacherskich

Turniej esportowy LV BET – o co chodzi?

No oczywiście, że o zwycięstwo! A tak na poważnie, to bukmacher LV BET przygotował ciekawy turniej, w którym do wygrania są atrakcyjne bonusy. Zwycięzca może zgarnąć komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5000 PLN oraz sprzęt komputerowy.

Turniej rozpoczął się 17 lutego i będzie trwał do 15 marca, więc masz jeszcze bardzo dużo czasu, żeby powalczyć o największe nagrody. Zabawa polega na poprawnym typowanie zakładów na CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Nagrody przewidziane są dla najlepszej dziesiątki rankingu i zostaną rozdane po zamknięciu rankingu. Warto jednak podkreślić, że w celu zwiększenia emocji, w połowie czasu trwania rankingu 10 graczy otrzyma specjalne bonusy bukmacherskie od LV BET.

W konkursie udział biorą kupony zagrane tylko na wydarzenia esportowe, których stawka jest nie mniejsza niż 10 PLN. Punkty przyznawane są na dwa sposoby:

• Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji

• Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Mam nadzieję, że zainteresowałeś się turniejem i powalczysz jak najlepsze bonusy bukmacherskie. Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie bukmachera.

esport girl

Bonusy bukmacherskie – co warto wiedzieć?

Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji nt. wielu różnych promocji bukmacherskich. Codziennie dostarczamy informacje odnośnie najciekawszych bonusów, które mogą Ci przynieść dodatkowe środki na grę lub tak jak w tym wypadku – świetne nagrody.

Przejdź do zakładki –> bonusy bukmacherskie, a dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji na ich temat. W jednym miejscu zapoznasz się z listą najciekawszych promocji, z naszym rankingiem najlepszych bonusów od bukmacherów, poznasz wszystkie rodzaje bonusów i dowiesz się na co warto zwracać szczególną uwagę. To wszystko przygotowaliśmy dla Ciebie w jednym miejscu – sprawdź już teraz 😉

Fot. wyróżniające: Roman Kosolapov / Shutterstock, Inc.