Bonus 600 PLN za wygranie turnieju lub dowolnego meczu BNP Paribas Warsaw Open przez Igę Świątek

Iga Świątek

Już 25 lipca startuje BNP Paribas Warsaw Open z udziałem Igi Świątek! Nasza tenisistka jest zdecydowaną faworytką do wygranej w tym turnieju, a bukmacher Superbet przygotował promocję na tę okoliczność. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, możesz zagrać aż o 600 PLN bonusu. Co trzeba zrobić? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj szczegóły.

Kurs 300,00 na wygranie turnieju lub meczu w Warsaw Open przez I. Świątek w Superbet!

We wtorek 25 lipca pierwsza rakieta świata rankingu WTA, Iga Świątek rozpocznie zmagania w turnieju BNP Paribas Warsaw Open. W 1. rundzie polska tenisistka zmierzy się z Niginą Abduraimovą z Uzbekistanu. Przy okazji tego turnieju bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, dzięki której będziesz mógł zgarnąć aż 600 PLN bonusu! Obstaw wygraną Igi Świątek w całym turnieju lub dowolnym meczu i powalcz o wspomniany bonus na dalszą grę! Poniżej znajdziesz szczegóły promocji:

  1. Załóż konto w Superbet, klikając link https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Podczas rejestracji użyj kodu ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj singla na wygraną Igi Świątek w dowolnym meczu Warsaw Open lub całym turnieju
  5. Minimalny kurs kuponu musi wynosić 1,14
  6. Stawka kuponu = minimum 2 PLN
  7. Udało Ci się trafić obstawiany zakład? Na Twoje saldo bonusowe trafi 600 PLN!
  8. Powodzenia!
Superbet promocja Warsaw Open

Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, to jest to warta uwagi oferta, z której po prostu wypada skorzystać! Szanse na to, że Iga będzie sprawnie przechodziła przez kolejne szczeble turniejowej drabinki są bowiem bardzo duże, a bonus, jaki możesz tutaj zgarnąć wynosi aż 600 PLN! Zachęcam zatem do rejestracji w Superbet z naszym kodem i wzięcia udziału w promocji!

Obrazek w tle: fot. Susan Mullane-USA TODAY Sports/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze