Bonus 600 PLN za gola Barcelony lub Realu Madryt

Piłkarze Realu oraz Barcelony

Już w sobotę o 23:00 odbędzie się towarzyskie El Clasico, czyli sparingowy mecz Realu z Barceloną. Mimo iż jest to de facto sparing, zainteresowanie tym meczem jest spore i powinien on przynieść duże emocje. Przy okazji tego starcia Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, która polega na tym, że możesz zagrać typ po kursie 300,00. Na czym ona polega? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj szczegóły!

Bonus 600 PLN za trafiony typ na gola Barcelony lub Realu w El Clasico!

Rozgrywane w sobotnią noc towarzyskie El Clasico to jeden z najciekawszych przedsezonowych sparingów, które odbywają się przed kampanią 2023/24. Areną tej rywalizacji będzie AT&T Stadium w Arlington w Stanach Zjednoczonych. Dla obu zespołów będzie to zatem nie tylko okazja na przetarcie się z bardzo silnym rywalem, ale również wypromowanie ligi oraz swoich klubów w tym regionie. Emocji z pewnością będzie co niemiara! Jeśli chcesz jeszcze podbić ich dawkę, możesz skorzystać ze specjalnej promocji w Superbet i powalczyć aż o 600 PLN bonusu! Jak to zrobić?

 1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
 4. Jako pierwszy kupon po rejestracji zagraj singla, który zawiera jeden z czterech typów na mecz Real – Barcelona
  • Real strzeli gola: TAK
  • Barcelona strzeli gola: TAK
  • Real powyżej 0,5 gola
  • Barcelona powyżej 0,5 gola
 5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
 6. Jeżeli zagrany przez Ciebie kupon okaże się trafiony, otrzymasz 600 PLN na saldo bonusowe
 7. Powodzenia!
  Real - Barca boost Superbet

    

   Oferta ta jest niezwykle korzystna, bo w praktyce przy grze za 2 PLN obstawiasz wybrany przez siebie typ po kursie, który wynosi aż 300,00! Warto zatem skorzystać z tej promocji, jeśli nie masz konta u bukmachera Superbet. Wygrany bonus będziesz mógł bowiem wykorzystać na dalszą grę! Serdecznie zachęcam do rejestracji i życzę powodzenia!

   Pełen regulamin akcji znajdziesz tutaj: https://superbet.pl/wiki/regulamin-promocji-bonus-600-pln-za-wygrany-zaklad-na-gola-barcelony-lub-realu-madryt

   Obrazek w tle: fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus

   Zaloguj się aby dodawać komentarze