Wielkimi krokami zbliża się KSW 62, bowiem te zaplanowano już na sobotę, 17.07.2021. Podczas gali zobaczymy wiele ciekawych walk, a jedną z nich jest starcie Kołeckiego z Szostakiem. U bukmacherów są dostępne ciekawe bonusy, a jednym z nich jest 50 PLN od każdego nokautu dostępne w Superbet!

Bukmacher Superbet rozdaje 50 PLN za każdy nokaut!

KSW to jedna z najpopularniejszych federacji sportów walki w naszym kraju. Tym razem przyjdzie jej zorganizować już 62 galę, która na pewno będzie bardzo emocjonująca. Podczas niej Kołecki powalczy z Szostakiem i jest to walka wieczoru. Pierwszy z nich ma bilans 9-1-0, a drugi 4-3-0, więc doświadczenie działa na korzyść Kołeckiego. Możemy jednak na pewno spodziewać się wyrównanego i dobrego widowiska, który zapewnią nam Ci zawodnicy. Jednak to nie jedyne walki, jakie odbędą się tego dnia, bowiem w karcie zapisanych jest ich aż dziewięć!

Jedną z ciekawszych par jest rywalizacja Ordoneza z Eskijewem, czy Krakowiaka z Jakubcem. Na pewno więc kibice nie mogą narzekać na kartę walk, bowiem ta wygląda bardzo ciekawie, a być może zobaczymy także kilka nokautów. Za to rozdaje bonus Superbet. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy opis promocji, gdzie do zgarnięcia za każdy nokaut jest 50 PLN. Zobacz sam, o co chodzi!

Bukmacherzy często przygotowują różne promocje, więc obserwuj Zagranie, żeby być na bieżąco z wszystkimi akcjami!

superbet bonus 50 pln ksw

Aby wziąć udział w akcji należy założyć konto w Superbet, wpłacić minimalny depozyt o wartości 50 PLN i postawić swój pierwszy zakład z kursem minimalnym 1.60 na dowolną walkę z gali KSW 62. Kwota, za jaką trzeba obstawić to co najmniej 50 PLN. Za każdy nokaut kończący walkę otrzymasz 50 PLN od bukmachera.

Bonus będzie aktywny przez siedem dni. W tym czasie należy nim obrócić jednokrotnie, na kuponach z kursem 1.80 lub wyższym (dla kuponów AKO każdy z typów musi mieć mnożnik co najmniej 1.40). To wszystkie zasady, jakie trzeba spełnić, żeby móc wypłacić kasę u tego operatora!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego bukmacher Superbet rozdaje także pakiet powitalny. Ten jest dostępny za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE, który da Ci:

  • 100% do 50 PLN od depozytu
  • 500 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze