Już dzisiaj czeka nas wielki finał Euro 2020, w którym zawodnicy Włoch zmierzą się z Anglią. Na papierze trudno wskazać faworyta, bowiem obie ekipy prezentują zbliżony poziom, mają świetnych zawodników i dobrze wyglądali w ostatnich dniach. W forBET z kodem promocyjnym możesz zyskać bonus powitalny i specjalnie 50% od depozytu dodatkowo na ten finał!

50% od depozytu na Włochy – Anglia w forBET z kodem promocyjnym!

Dzisiaj, czyli w niedzielę 11.07.2021, oczy kibiców z całego świata są zwrócone w jedną stronę. Już o godzinie 21:00 na Wembley wybrzmieje pierwszy gwizdek, a Włosi zmierza się z Anglikami w finale Euro 2020. To jednocześnie ostatni i najważniejszy mecz w tym sezonie. Gracze z południa Europy nie będą mieli za sobą trybun, ale przecież już tak się kilka razy zdarzyło w tym turnieju, a do tego wyglądali bardzo przyzwoicie w fazie pucharowej, a swoją grupę wręcz zdemolowali, kończąc z dziewięcioma punktami na koncie. Po drugiej stronie boiska z kolei zobaczymy wyspiarzy, którzy mają kilka atutów.

Po pierwsze gra u siebie dużo daje w tym turnieju. Pod tym kątem jednak tylko Anglia była tak faworyzowana, bo aż 6/7 spotkań rozegrała u siebie. Do tego jeszcze w 1/2 w starciu z Danią dostała niesłusznego, kontrowersyjnego karnego. Warto natomiast wspomnieć, że to zespół, który ma wielkie gwiazdy, dużą jakość piłkarską i nawet bez rzeczy wspomnianych wyżej zapewne znalazłby się w finale. Teraz jednak musi udowodnić swoją jakość i wartość raz jeszcze, a to wcale nie będzie proste. Włosi w końcu świetnie grają w środku pola i dobrze w obronie, co daje im argumenty, aby myśleć realnie o pokonaniu Anglików.

forBET kod promocyjny – zobacz, jak odebrać pakiet powitalny u tego bukmachera!

forbet bonus euro 2020

W forBET możesz skorzystać ze specjalnej akcji na finał Euro 2020. Gracze mogą liczyć aż na 50% od depozytu. Zasady są dość proste:

  • Wpłać minimum 20 PLN
  • Obróć wpłaconym depozytem jednokrotnie na kuponach AKO z kursem minimalnym 2.00
  • Zagraj za bonus jednokrotnie na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.40
  • Maksymalna kwota bonusu to 250 PLN
  • Czas na obrót bonusem wynosi 48h od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie

Aby wykorzystać całą promocję, czyli dostać aż 250 PLN, musisz wpłacić i zagrać za 500 PLN. Zasady są dość proste, a cała akcja wygląda na bardzo ciekawą i jest dostępna zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Gracze, którzy dopiero co założą konto mogą liczyć na drugi bonus od depozytu, ale tym razem do kwoty 2080 PLN.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Za założenie konta w forBET z naszego linku i z kodem promocyjnym 2480PLN dostaniesz takie rzeczy, jak:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze