Już w tym tygodniu wracają do nas duże emocje związane z europejskimi pucharami i Igrzyskami Olimpijskimi. Z tej okazji w forBET z kodem promocyjnym możesz odebrać bonus od depozytu i inne rzeczy!

50% od depozytu w forBET!

Do gry wróciły europejskie puchary, a konkretnie eliminacje do nich. Już dzisiaj Legia Warszawa zmierzy się z Florą Tallinn, a w czwartek trzy polskie zespoły powalczą o kolejną rundę Ligi Konferencji. Raków Częstochowa zmierzy się z Suduvą, Śląsk Wrocław zagra z Araratem Erywań, a Osijek powalczy z Pogonią Szczecin.

Do tego czekają nas jeszcze emocje podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. O medal dalej walczą siatkarze, którzy są faworytami. Biało-Czerwoni nie zaczęli najlepiej turnieju, ale teraz powinno być już z górki – a przynajmniej tak to wygląda na papierze. Warto obserwować jednak poczynania Polaków, bo obok Brazylijczyków są jednymi z największych faworytów do wygrania rozgrywek. Przyjechali na turniej z prostym celem, który zamierzają zrealizować.

W forBET kod promocyjny ZAGRANIE da Ci dostęp do szeregu bonusów. Sprawdź, jakie są zasady!

forbet europejskie puchary

W forBET możesz dostać 50% od depozytu. Wystarczy, że dziś 27.07.2021, do końca dnia wpłacisz depozyt o wartości minimalnej 20 PLN, a środki na koncie zostaną powiększone o 50 procent depozytu. Tym samym możesz zyskać nawet 250 PLN bonusu z okazji wtorku pełnego sportowych emocji!

Depozytem trzeba najpierw jednak zagrać jednokrotnie po kursie 2.00 lub większych na kuponach singiel lub AKO. Bonusem trzeba obrócić jednokrotnie, na kuponie AKO z co najmniej trzema zdarzeniami. Każdy z nich nie może mieć mniejszego kursu niż 1.40.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w forBET kod promocyjny ZAGRANIE da Ci także dostęp do bonusów na start, takich jak:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze