Bonus 400 zł za zwycięstwo Polski z Włochami!

Polscy siatkarze radość

W sobotę czekają nas wielkie siatkarskie emocje! Wieczorem dojdzie bowiem do meczu Biało-Czerwonych z Włochami w finale mistrzostw Europy! Specjalną promocję na ten mecz przygotował bukmacher Superbet. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, możesz zagrać typ po kursie 200,00. Jak to działa? Dowiesz się tego, czytając poniższy artykuł.

Włochy - Polska promocja Superbet

Bonus 400 zł za zwycięstwo Polski z Włochami!

Sobotni finał mistrzostw Europy w siatkówce to wydarzenie niezwykle ważne dla całej polskiej siatkówki. Biało-Czerwoni staną bowiem do walki o drugi w historii złoty medal na tej imprezie. Co ciekawe, Polacy nie tak dawno grali z Italią w finale mistrzowskiej imprezy, a miało to miejsce rok temu, przy okazji mistrzostw świata. Wówczas Włosi pokonali Polskę 3-1, więc podopieczni Nikoli Grbicia będą mieli okazję do rewanżu. Jeśli trzymasz kciuki za naszych reprezentantów, a nie założyłeś jeszcze konta w Superbet, możesz skorzystać ze specjalnej promocji dla nowych graczy i obstawić typ na wygraną Polski, walcząc przy tym o 400 PLN bonusu! Co trzeba zrobić? Oto krótka instrukcja:

  1. Kliknij link https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu w wysokości przynajmniej 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO za minimum 2 PLN, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Polski w meczu z Włochami
  5. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonus 400 PLN!
  6. Życzę powodzenia!

Jeśli chcesz poznać dokładne warunki oferty, sprawdź regulamin promocji.

Biało-Czerwoni po przełomowej wygranej ze Słowenią, która w dwóch poprzednich edycjach ME pokonywała Polskę na poziomie półfinału, są mocno na fali, więc szanse na to, że uda im się wygrać ten mecz należy ocenić wysoko. Ryzyko, które podejmujesz jest zatem niewielkie, bo przy grze za 2 PLN nasz szansę na 400 PLN bonusu. Można zatem powiedzieć, że obstawiasz taki typ z kursem 200,00. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, nie zwlekaj, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z promocji!

Obrazek w tle: fot. Alfredo Falcone/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze