Bonus 400 zł za wygraną Polski z Włochami w STS

Polscy siatkarze

W sobotę wieczorem odbędzie się rywalizacja Polski z Włochami w finale siatkarskich mistrzostw Europy. Pojedynek ten będzie niezwykle emocjonujący, a jeśli chcesz jeszcze podnieść adrenalinę i zagrać o wysoki bonus, możesz skorzystać z promocji dla nowych graczy w STS i zagrać o 400 PLN bonusu. Przeczytaj poniższy tekst i poznaj warunki tej akcji promocyjnej.

Promocja Polska - Słowenia STS banner dół

Kurs 200,00 na wygraną Polski z Włochami w Finale ME w STS

Sobotni wieczór stał będzie pod znakiem ogromnych siatkarskich emocji. Do walki o złoto mistrzostw Europy staną bowiem zespoły Polski oraz Włoch. Dla podopiecznych Nikoli Grbicia będzie to szansa na wywalczenie drugiego w historii tytułu mistrzów Europy, a zarazem rewanż za ubiegłoroczny finał Mundialu, w którym Italia pokonała Polskę 3-1. Jeżeli trzymasz kciuki za Polskę, ale nie masz jeszcze konta w STS, możesz je założyć, obstawić typ na wygraną naszych i zagrać o 400 PLN bonusu! Co trzeba zrobić? Sprawdź:

  1. Załóż konto w STS z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  3. Zagraj typ na zwycięstwo Polski z Włochami w kuponie SOLO lub AKO za minimum 2 PLN
  4. Jeśli obstawiony przez Ciebie kupon okaże się trafny, otrzymasz 400 PLN bonusu!
  5. Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka
  6. Powodzenia!

Chcesz poznać dokładne warunki? Przeczytaj regulamin promocji.

Promocja Polska - Słowenia STS banner góra

Warto skorzystać z tej promocji, ponieważ teoretycznie szanse obu zespołów na wygraną są niemalże równe, a do wygrania masz tutaj aż 400 PLN! Można zatem powiedzieć, że przy grze za 2 PLN obstawiasz typ z kursem 200,00! Nie zwlekaj więc, skorzystaj z promocji i trzymaj kciuki za polskich siatkarzy w finale mistrzostw Europy!

Obrazek w tle: fot. Alfredo Falcone/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze