Bonus 400 zł za wygraną Legii Warszawa z Austrią Wiedeń

Legia Warszawa - Ruch Chorzow

W czwartek w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy zawodnicy Legii Warszawa zmierzą się z Austrią Wiedeń. Legioniści są tutaj faworytami, ale czy uda się im przekuć własne atuty w zwycięstwo? Jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania ich spotkania, to powalcz o bonus 400 PLN!

Legia - Austria boost Superbet

Bonus 400 PLN za wygraną Legii z Austrią Wiedeń

W poprzedniej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy zawodnicy Legii Warszawa zmierzyli się z Ordabasy. Stołeczny klub miał spore problemy, ponieważ w pierwszym spotkaniu zremisował 2:2, a w drugim ledwo wygrał 3:2. Jeżeli chce awansować w starciu z Austrią Wiedeń, to nie może popełniać takich błędów, jak tydzień temu. Jeżeli chcesz zwiększyć emocje z oglądania spotkania Legii, to zagraj o bonus 400 PLN!

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN
  4. Zagraj typ na wygraną Legii z Austrią Wiedeń w kuponie SOLO z oferty przedmeczowe
  5. Minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN
  6. Jeśli wygrasz, otrzymasz 400 PLN bonusu!

Przy okazji zobacz pełny regulamin promocji!

Jak więc samemu widzisz, promocja od Superbet może sprawić sporo radości i na pewno zwiększy emocje z oglądania spotkania Legii Warszawa. Jednak nawet jeżeli Legioniści wygrają, to na tym się cała akcja nie kończy. Po odebraniu bonusu masz siedem dni na obrócenie nim – dopiero po spełnieniu tego warunku, będziesz mógł go wypłacić. Należy to zrobić trzykrotnie na kuponach z kursem 1.80 lub większym. W przypadku AKO każdy z zakładów musi mieć mnożnik nie mniejszy niż 1.30.

Obrazek w tle: fot. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze