Bonus 400 zł za wygraną Lecha Poznań ze Spartakiem Trnawa

KGHM Zaglebie Lubin - Lech Poznan

W czwartek o godzinie 20:00 zawodnicy Lecha Poznań na własnym stadionie podejmą Spartak Trnava. Czy uda się im wyjść zwycięsko z tej rywalizacji? A może to Spartak sprawi niespodziankę? Na pewno warto będzie obejrzeć to spotkanie i zagrać o 400 PLN bonusu w Superbet!

Lech - Trnava boost Superbet

Bonus 400 PLN za wygraną Lecha z Trnavą

W trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy gracze Lecha Poznań zmierzą się ze Spartakiem Trnava. Pierwszy mecz rozegrany zostanie na stadionie w Poznaniu, a miejscowy Kolejorz jest ogromnym faworytem. Warto podkreślić, że dotychczas Poznaniacy w eliminacjach do LKE zmierzyli się jedynie z Żalgirisem Kowno, które ograli 3:1 i 2:1. Czy teraz uda się im powtórzyć ten sukces? O tym przekonamy się późnym wieczorem, ale już teraz można zagrać o 400 PLN bonusu w Superbet i zwiększyć emocje z oglądania!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN
  4. Zagraj singla na wygraną Lecha z Trnavą (zakład z oferty przedmeczowej)
  5. Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN
  6. Jeśli wygrasz, otrzymasz 400 PLN bonusu!

Sprawdź pełny regulamin promocji!

To jednak nie koniec rzeczy, które musisz zrobić. Jeżeli Lech Poznań wygra, to otrzymasz 400 PLN bonusu, ale przed wypłatą środków musisz nimi obrócić. Masz na to 7 dni i należy to zrobić trzykrotnie na kuponach z kursem 1.80 lub większym. W przypadku AKO każdy z zakładów musi mieć mnożnik nie mniejszy niż 1.30.

Obrazek w tle: fot. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze