Bonus 400 zł za wygraną Barcelony z Almerią od STS!

Piłkarze Barcelony po strzeleniu gola

W najbliższą środę kibiców piłkarskich czekają ciekawe spotkania w La Liga, a mistrz kraju w osobie Barcelony zmierzy się na własnym boisku z Almerią! Wydaje się, że jest to doskonała okazja na przełamanie dla Dumy Katalonii, a dla typerów na zgarnięcie bonusu w wysokości 400 PLN od bukmachera STS! Wszystkie informacje o takiej promocji znajdziecie w poniższym tekście.

baner STS Barcelona - Almeria

Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta u najpopularniejszego polskiego bukmachera, to teraz jest doskonała okazja, by to zmienić! Rejestracja w STS z naszym kodem promocyjnym obecnie pozwala zgarnąć 400 PLN bonusu za zwycięstwo Barcelony z Almerią, a podobnej okazji próżno szukać gdzie indziej! Jak skorzystać z powyższej promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Barcelony z Almerią (kupony SOLO i AKO).
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 400 PLN bonusu!

Wydaje się, że domowe spotkanie z Almerią jest dla Barcelony idealną okazją na przełamanie i zainkasowanie pełnej puli! Duma Katalonii nie jest w najlepszej formie, lecz w ogólnym rozrachunku wygrała przecież 7 z 9 spotkań ligowych u siebie. Jeżeli sądzicie, że w środę Lewy i spółka będą górą, to gorąco zachęcam do skorzystania z promocji i życzę samych wygranych na kuponach!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze