Bonus 400 zł za gola Wisły Kraków z Arką Gdynia

Jednym z hitów 6. kolejki Fortuna 1. Ligi będzie rywalizacja Wisły Kraków z Arką Gdynia. Co prawda Biała Gwiazda nie imponuje znakomitą formą, jednak przed własną publiką na pewno zagra na maksimum swoich możliwości! A Superbet przy okazji tego spotkania zaproponował szalony kurs 200.00 na chociażby jedno trafienie krakowskiej Wisły! Jeśli chcecie poznać szczegóły tej promocji, to zapraszam do sprawdzenia poniższego tekstu.

baner pod Wisła - Arka kurs 200

Niedzielna rywalizacja Wisły z Arką zapowiada się do prawdy znakomicie! Krakowska ekipa z pewnością postara się o zdobycie 3 punktów na własnym terenie, a Wy możecie przy tej okazji powalczyć o 400 PLN bonusu od Superbet! Poniżej dokładniej objaśniam w jaki sposób założyć konto, by mieć możliwość skorzystania z kursu 200.00 na trafienie Białej Gwiazdy:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na gola Wisły z Arką w meczu 6. kolejki Fortuna 1. Ligi.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Być może krakowska Wisła nie jest w najlepszej formie, jednak minimum 1 bramkę strzelała ona w 3 z 5 rozegranych w tym sezonie gier ligowych! Arka również nie zachwyca i wydaje się, że gospodarze tego starcia będą w stanie znaleźć sposób na defensywę piłkarzy z Gdyni! Zachęcam więc do korzystania z promocji i życzę samych wygranych przy tej okazji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze