Bonus 400 zł za gola Widzewa lub Śląska Wrocław

Filip Przybułek

W piątek w Ekstraklasie odbędzie się mecz Widzewa ze Śląskiem. Pojedynek ten może być okazją do zgarnięcia wysokiego bonusu w Superbet, ponieważ operator ten przygotował specjalną promocję na ten mecz. Polega ona na tym, że możesz zagrać typ na bramkę jednej lub drugiej drużyny z kursem 200,00. Jakie są warunki tej promocji? Sprawdź to w poniższym artykule.

Widzew - Śląsk Superbet kurs 200,00

Piątkowy mecz Ekstraklasy pomiędzy Widzewem a Śląskiem zapowiada się interesująco. Oba zespoły dostarczają swoim fanom sporych emocji, a ich mecze są bogate w bramki. Przy okazji tego pojedynku możesz skorzystać ze specjalnej promocji w Superbet i zagrać o 400 PLN bonusu. Jeśli nie masz konta, otrzymasz szansę zagrania typu na bramkę jednej lub drugiej drużyny po niezwykle atrakcyjnym kursie 200,00! Jak to możliwe? Sprawdź:

 1. Zarejestruj się w Superbet z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
 4. Zagraj kupon SOLO, na którym znajdzie się jeden z poniższych zakładów:
  • Widzew strzeli gola: TAK
  • Widzew powyżej 0,5 gola
  • Śląsk strzeli gola: TAK
  • Śląsk powyżej 0,5 gola
 5. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
 6. Jeśli trafisz, na Twoje saldo bonusowe trafi 400 PLN
 7. Powodzenia!

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, przeczytaj regulamin promocji.

Biorąc pod uwagę to, że w meczach obu zespołów pada wiele bramek i na ogół zarówno Widzew, jak i Śląsk zdobywają w meczu minimum jednego gola, taka oferta jest niebywale korzystna! Ryzykujesz bowiem zaledwie 2 PLN, a do zgarnięcia masz aż 400 PLN w bonusie! W praktyce to tak jakbyś zagrał taki typ z kursem 200,00 i to bez podatku! Zachęcam zatem do skorzystania z promocji i życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Norbert Barczyk / PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze