Bonus 400 zł za gola Realu Madryt z Celtą Vigo

Athletic Club - Real Madryt

Real Madryt dość dobrze wszedł w sezon, wygrywając dwa pierwsze mecze. Teraz ich rywalem będzie Celta Vigo, więc jako kibice liczymy tutaj na dobre show. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje emocje z oglądania, to sprawdź, jak zagrać kurs 200 na to, że Real strzeli gola!

400 PLN za gol Realu

Piątkowe spotkanie Realu Madryt z Celtą Vigo będzie jednym z ciekawszych, jakie czeka nas w ten weekend. Po obu stronach boiska staną drużyny, które są niezwykle zdeterminowane, żeby wygrać. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji, to zagraj zakład po kursie 200.00 w Superbet! Promocja dotyczy nowych graczy, dla których założenie konta właśnie teraz będzie znakomitą opcją. Wszystkie szczegóły i instrukcja skorzystania z promocji znajduje się poniżej:

  1. Zarejestruj się tutaj -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź zgody marketingowe.
  4. Wpłać minimum 50 PLM
  5. Obstaw kupon solo na gola Realu z Celtą
  6. Stawka to dokładnie 2 PLN
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Z całą pewnością rywalizacja tych drużyn będzie bardzo ciekawa, więc jak chcesz zwiększyć emocje, to skorzystaj z promocji. Po przyznaniu bonusu musisz nim obrócić trzykrotnie na kuponach z kursem 1.80 lub większym. Real Madryt jest tutaj faworytem, ale na pewno nie będzie mu prosto przełamać defensywę Celty!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze