Bonus 400 zł za gola Realu Madryt w meczu z Bilbao

Real Madryt - Trening

W sobotę o godzinie 21:30 rozpocznie się pierwszy mecz Realu Madryt w tym sezonie. Królewscy zmierzą się z Athletic Bilbao i z całą pewnością nie można powiedzieć, że będą mieli tutaj łatwą przeprawę. Kto wygra? O tym przekonamy się już dzisiaj wieczorem, ale teraz można zagrać o bonus 400 PLN za gola Realu Madryt!

Bonus od Superbet na gola Realu w meczu z Bilbao

Bonus 400 PLN za gola Realu Madryt

O godzinie 21:30 w sobotę, 12 sierpnia, Athletic Bilbao podejmie na własnym stadionie Real Madryt. Królewscy są w tym starciu faworytami, ale biorąc pod uwagę, że nie mają obecnie dobrego bramkarza i napastnika, na pewno będzie im tutaj trudno o trzy punkty. Real stoi przed trudnym wyzwaniem, ale być może gola strzeli bez większego problemu – Superbet proponuje nam kurs 200.00 na takie zdarzenie. Jak wziąć udział w całej promocji?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN
  4. Zagraj za gola Realu Madryt albo Athletic Bilbao
  5. Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN
  6. Jeśli wygrasz, otrzymasz 400 PLN bonusu!

Sprawdź pełny regulamin promocji!

To jednak nie koniec rzeczy, które musisz zrobić. Jeżeli Real faktycznie strzeli gola, to otrzymasz 400 PLN bonusu, ale przed wypłatą środków musisz nimi obrócić. Masz na to 7 dni i należy to zrobić trzykrotnie na kuponach z kursem 1.80 lub większym. W przypadku AKO każdy z zakładów musi mieć mnożnik nie mniejszy niż 1.30.

Obrazek w tle: fot. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze