Bonus 400 zł za gola Rakowa z Kopenhagą od BETFAN

Fran Tudor Raków Częstochowa

We wtorek o 21:00 odbędzie się starcie Rakowa z Kopenhagą w ramach 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Specjalnie na ten pojedynek bukmacher BETFAN przygotował promocję dla nowych graczy, w której nagrodą jest 400 PLN bonusu za trafiony typ na bramkę Rakowa. Jakie są warunki tej akcji? Wszystkiego dowiesz się, czytając poniższy tekst!

Raków - Kopenhaga BETFAN banner dół

400 PLN bonusu za trafiony typ na bramkę Rakowa z Kopenhagą w BETFAN!

Rozgrywany we wtorkowy wieczór w Sosnowcu mecz Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą to rywalizacja, która wzbudza ogromne emocje. Jej stawką jest bowiem awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA, a więc elitarnych rozgrywek dla 32 najlepszych drużyn starego kontynentu. Jeżeli chciałbyś zagrać ten mecz u bukmachera, a jeszcze nie założyłeś konta w BETFAN, to teraz masz doskonałą okazję, by to zrobić i zagrać aż o 400 PLN bonusu na dalszą grę! Jak to możliwe?

  1. Zarejestruj się w BETFAN z naszym kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać dokładnie 30 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO zawierający typ na bramkę Rakowa za 30 PLN
  4. Musi on zostać rozliczony do 22.08.2023, g. 23:59
  5. Jeśli zagrany kupon okaże się trafiony, na Twoje saldo bonusowe trafi 400 PLN!
Raków - Kopenhaga BETFAN banner pod lead

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Ponieważ szanse na to, że skuteczny w ofensywie Raków zdoła strzelić gola Kopenhadze są spore, a do zyskania masz aż 400 PLN! Taką ilość środków możesz potem przeznaczyć na dalsze obstawianie zakładów. Jeśli nie masz jeszcze konta w BETFAN, to skorzystaj z okazji i powalcz o dodatkową kasę na grę! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Grzegorz Misiak / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze