Bonus 400 zł za gola Barcelony z Villarrealem

barcelona - girona

W niedzielę w La Lidze czeka nas hitowe spotkanie, w którym Villarreal podejmie na własnym stadionie FC Barcelonę. Żółta Łódź Podwodna zagra z FC Barceloną o godzinie 17:30, a kibice liczą tutaj na dobre show. Jeżeli Lewandowski i spółka strzelą gola, to możesz zgarnąć 400 PLN bonusu.

barcelona 27.08

Bonus 400 PLN za gol Barcelony

W poprzednim sezonie Barcelona zgarnęła mistrzostwo kraju bez większego problemu. Teraz jednak rozpoczęła rozgrywki od remisu, a później w męczarniach wygrała drugie spotkanie. Teraz w trzeciej kolejce zagra z Villarrealem. Jak jej pójdzie? O tym przekonamy się wieczorem, ale jedno jest pewne – będzie to niesamowicie ciekawe starcie. Jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to zagraj o bonus 400 PLN!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać nie mniej niż 50 PLN
  4. Zagraj zakład z oferty przedmeczowej na gola Barcelony z Villarrealem
  5. Minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN
  6. Jeśli wygrasz, otrzymasz 400 PLN bonusu!

Po odebraniu bonusu masz siedem dni na obrócenie nim. Należy to zrobić trzykrotnie na kuponach z kursem 1.80 lub większym. W przypadku AKO każdy z zakładów musi mieć mnożnik nie mniejszy niż 1.30. Dopiero po spełnieniu tych warunków będzie można go wypłacić. Jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to jest to świetna opcja!

Obrazek w tle: fot. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze