Bonus 400 PLN za zwycięstwo Rakowa Częstochowa w meczu z Florą Tallinn (kurs 200.00)

Raków świętujący zdobycie mistrzostwa Polski

Raków Częstochowa, a więc mistrz Polski, już we wtorek, 11. lipca rozpocznie zmagania w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów! Pierwszym rywalem najlepszej drużyny Ekstraklasy poprzedniego sezonu będzie Flora Tallinn, a bukmacher Superbet z okazji tego spotkania przygotował nową, znakomitą promocję dla nowych graczy. Wszystkie jej szczegóły znajdziecie w poniższym tekście, do zapoznania się z którym serdecznie zapraszam.

baner Superbet 10.07.

Raków Częstochowa zakończył poprzedni sezon jako mistrz Polski, w związku z czym wywalczył sobie prawo gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Częstochowianie w swoim pierwszym starciu zmierzą się z estońską Florą. Nie dość, że nasz klub jest zdecydowanym faworytem tego meczu, to teraz możecie dodatkowo obstawić jego zwycięstwo po kursie 200.00! Jeśli jesteście ciekawi warunków tej promocji od Superbet, to zapraszam do ich sprawdzenia poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Rakowa z Florą w eliminacjach Ligi Mistrzów.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Raków rzeczywiście pokona estońskiego rywala, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Raków Częstochowa w poprzedniej kampanii był w lidze bezkonkurencyjny i został jednym z najlepszych mistrzów Ekstraklasy w XXI wieku. Klub ten w przeszłości rywalizował już w eliminacjach ze znacznie mocniejszymi rywalami, aniżeli estońska Flora, więc wydaje się, że powinien spokojnie poradzić sobie z najbliższym przeciwnikiem!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze