Bonus 400 PLN za przynajmniej jedną żółtą kartkę pokazaną przez Marciniaka w Finale Ligi Mistrzów!

Marciniak pokazujący kartkę

Jedynie godziny pozostały do wielkiego finału Champions League, w którym to Manchester City zmierzy się z Interem Mediolan. Mecz ten będzie miał także polski kontekst, gdyż jego arbitrem będzie Szymon Marciniak! Bukmacher Superbet z tej okazji przygotował specjalną promocję, w której to do wygrania jest 400 PLN za minimum 1 kartkę pokazaną przez polskiego sędziego! Szczegóły i warunki promocji poniżej.

baner Superbet promo

Finał Champions League będzie wydarzeniem dnia, a najpewniej sezonu! Nic więc dziwnego, że większość kibiców obstawi kupon na owe spotkanie pomiędzy Manchesterem City, a Interem! Jeżeli nie macie jeszcze natomiast konta w Superbet, to już teraz możecie założyć je wykorzystując nasz kod promocyjny i wziąć udział w specjalnej promocji, w której zgarnąć można 400 PLN bonusu! Jak dokładnie skorzystać z tej oferty?

  1. Rozpocznij proces zakładania konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Podczas rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty w historii utworzonego konta na kwotę minimum 50 PLN.
  4. Obstaw pierwszy kupon SOLO na dowolny zakład w meczu Manchester City – Inter z kursem minimum 1.14.
  5. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  6. Jeżeli Szymon Marciniak wyciągnie z kieszeni kartonik, a Twój zakład wejdzie, Superbet wypłaci Ci 400 PLN w formie bonusu!
  7. Bonus zostanie wypłacony do 72h po zakończeniu promocji.
  8. Powodzenia w typowaniu!

W finale Ligi Mistrzów na pewno zobaczymy sporo akcji i emocji, ale najpewniej także fauli! Wydaje się, że minimum 1 kartka pokazana przez Szymona Marciniaka to niemal pewne zdarzenie, w związku z czym, tym bardziej warto skorzystać z przedstawionej promocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze