Bonus 300 zł za wygraną Polski z Wyspami Owczymi od STS

Piotr Zieliński

W czwartek rozegrany zostanie mecz Wysp Owczych z Polską w ramach eliminacji Euro 2024. Przy okazji tego pojedynku bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną skierowaną do nowych graczy, w której nagrodą jest 300 PLN bonusu. Co trzeba zrobić, by zagrać o tak duży bonus? Przeczytaj tekst i poznaj warunki promocji!

Wyspy Owcze - Polska STS 300 PLN banner mały

Bonus 300 PLN za trafiony typ na wygraną Polski z Wyspami Owczymi w STS

Nadchodzący mecz Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro 2024 będzie miał ogromne znaczenie dla dalszych zmagań. W tym momencie Polska jest bowiem dopiero na czwartym miejscu w grupowej tabeli, dlatego jej jedynym celem będzie komplet punktów nie tylko w tym, ale również w niedzielnym starciu z Mołdawią. Mecz z Farerami będzie dla naszej reprezentacji wyjątkowy ze względu na fakt, że to debiut dla nowego selekcjonera Michała Probierza, a także z uwagi na brak kapitana, Roberta Lewandowskiego, który z uwagi na kontuzję w meczu Ligi Mistrzów nie pojawił się na zgrupowaniu. Jeśli trzymasz kciuki za Biało-Czerwonych, a nie masz jeszcze konta w STS, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i zagrać typ na wygraną Polski, walcząc zarazem o 300 PLN bonusu! Jak to zrobić? Skorzystaj z poniższej instrukcji:

  1. Załóż konto w STS z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO zawierający typ na wygraną Polski z Wyspami Owczymi
  4. Minimalna kwota kuponu = 2 PLN
  5. Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN bonusu!
  6. Powodzenia!
Wyspy Owcze - Polska STS 300 PLN banner duży

Mimo kiepskiej formy sportowej, szanse na zwycięstwo naszej kadry w nadchodzącym meczu są bardzo duże, dlatego opisana wyżej promocja jest niezwykle korzystna! Do wygrania masz bowiem aż 300 PLN bonusu, a ryzykujesz tylko 2 PLN! W praktyce można powiedzieć, że kurs na takie zdarzenie wynosi 150,00! Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w STS, masz możliwość, by zgarnąć dodatkowe 300 PLN na dalszą grę! Załóż konto z naszym kodem i trzymaj kciuki z naszych! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze