Bonus 300 zł za wygraną Legii Warszawa ze Stalą

Paweł Wszołek

W niedzielne popołudnie przy Łazienkowskiej w Warszawie Legia zmierzy się ze Stalą Mielec w 13. kolejce Ekstraklasy. Specjalnie na ten mecz bukmacher Superbet przygotował ofertę promocyjną skierowaną do nowych graczy, w której ramach do wygrania jest 300 PLN bonusu. Jak je zdobyć? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź! Życzę przyjemnej lektury!

300 PLN bonusu za zwycięstwo Legii Warszawa ze Stalą Mielec w Superbet

Niedzielna potyczka Legii ze Stalą Mielec jest bardzo istotna dla obu rywalizującej w niej drużyn. Wojskowi bowiem chcieliby zbliżyć się do czołowej trójki ligi, do czego potrzebne im są trzy punkty, zaś Mielczanie walczą o jak największe oddalenie się od strefy spadkowej, nad którą mają już tylko dwa oczka przewagi. Emocji na boisku więc z pewnością nie zabraknie. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, a przeczuwasz, że podopieczni Kosty Runjaicia zdołają stanąć na wysokości zadania, możesz zagrać typ na wygraną Legii i powalczyć w ten sposób o 300 PLN bonusu. Jak to zrobić? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj za przynajmniej 2 PLN kupon SOLO, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Legii ze Stalą Mielec
  5. Jeśli okaże się on trafiony, otrzymasz 300 PLN bonusu
  6. Powodzenia!
Superbet 300 PLN Legia - Stal Mielec

Opisana wyżej oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ szanse na to, że Legia zdoła pokonać swojego rywala są spore, a do wygrania masz aż 300 PLN, ryzykując tylko 2 PLN. W praktyce kurs na takie zdarzenie wynosi zatem 150,00, podczas gdy w zwykłej ofercie Superbet przelicznik na wygraną Legionistów to 1,42. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, teraz masz świetną okazję, by je założyć i przy okazji powalczyć o 300 PLN na dalsze obstawianie. Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Marta Badowska / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze