Bonus 300 zł za gola wybranej drużyny w meczu Manchester City – Chelsea

Madueke w pojedynku z Lewisem

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki szlagier Premier League, w którym to Chelsea podejmie Manchester City! Przy tej okazji bukmacher Superbet wyszedł ze specjalną promocją, w ramach której obstawić możecie bramkę jednej z ekip po mega kursie 150.00. Jeżeli więc nie macie jeszcze konta u tego operatora, to zapraszam do zerknięcia na szczegóły promocji w poniższym tekście.

baner Superbet promo Chelsea - City

Spotkanie Chelsea – Manchester City to oczywiście wielki hit Premier League, ale prawdziwym bukmacherskim hitem jest również promocja od bukmachera Superbet! Operator ten wystawił kurs w wysokości 150.00 na bramkę dowolnej drużyny. W praktyce zagrać możecie zatem o 300 PLN bonusu za przynajmniej jedno trafienie The Blues lub The Citizens! Jak wziąć udział w promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Chelsea lub Manchesteru City.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wydaje się, że obydwie ekipy w hicie Premier League powinny trafić do siatki, jednak więcej argumentów w ofensywie ma Manchester City. Obywatele wygrali przecież 5 poprzednich meczów, strzelając w tym czasie aż 17 goli! Ostatecznie wybór odnośnie ekipy, która strzeli gola, należy tylko i wyłącznie do Was. Ja życzę Wam już samych trafionych kuponów i wysokich wygranych!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze