Bonus 300 zł za gola wybranej drużyny w meczu Legia – Lech

Filip Marchwiński, Rafał Augustyniak

W niedzielę o 17:30 rozegrany zostanie hitowy mecz w ramach 15. kolejki Ekstraklasy, w którym zmierzą się ze sobą ekipy Legii Warszawa oraz Lecha Poznań. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle interesująco i budzi ogromne emocje w niemal całej piłkarskiej Polsce. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję skierowaną do nowych graczy, w której nagrodą jest 300 PLN bonusu. Jak zdobyć taką ilość dodatkowych środków na grę? Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu.

Bonus 300 PLN Legia - Lech Superbet

Bonus 300 PLN za poprawne wytypowanie gola Legii albo gola Lecha w hicie Ekstraklasy od Superbet!

Niedzielne spotkanie pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań to jeden z dwóch meczów, które należy uznać za hit dnia w Ekstraklasie. Mowa bowiem o rywalizacji dwóch niezwykle utytułowanych drużyn, które grają o najwyższe cele i regularnie reprezentują Polskę w europejskich pucharach. Emocji w tym starciu będzie co niemiara, a jeśli chciałbyś nieco podnieść ich dawkę, możesz skorzystać ze specjalnej oferty bukmachera Superbet! Jeżeli nie masz jeszcze tam konta, weź udział w promocji dla nowych graczy i zawalcz o 300 PLN bonusu! Jak? Oto szczegóły oferty:

 1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
 4. Zagraj kupon SOLO, na którym znajdzie się jeden z czterech niżej podanych typów:
  • Legia strzeli gola: TAK
  • Legia powyżej 0,5 gola
  • Lech strzeli gola: TAK
  • Lech powyżej 0,5 gola
 5. Stawka kuponu = minimum 2 PLN
 6. Jeśli uda Ci się trafić, otrzymasz 300 PLN w formie bonusu na dalszą grę
 7. Powodzenia!

Opisana wyżej oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ obstawiasz tutaj za zaledwie 2 PLN, a do wygrania masz aż 300 PLN w bonusie! W praktyce grasz więc po kursie 150,00. Szanse na to, że jedna lub druga ekipa ukąsi rywala, są spore, więc jeżeli masz przeczucie, kto zdoła przełamać defensywę przeciwnika i zdobyć gola w hitowym starciu, zagraj swój typ z kursem 150,00 w Superbet! Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze