Bonus 300 zł za gola polskiej drużyny w Superbet!

Piłkarze Legii

Już w czwartek ostatniego dnia listopada Raków oraz Legia staną do walki o kolejne punkty w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji. Przy okazji występów polskich drużyn w Europie bukmacher Superbet przygotował niezwykle atrakcyjną promocję skierowaną do nowych graczy, w której możesz zgarnąć aż 300 PLN bonusu. Jak powalczyć o dodatkowe środki na grę? Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły oferty!

Superbet Raków Legia 300 PLN

300 PLN bonusu za gola Rakowa lub Legii w czwartkowych meczach w LE/LKE od Superbet!

Czwartkowe mecze Rakowa oraz Legii w europejskich pucharach zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Ekipa z Częstochowy powalczy bowiem o zachowanie szans na zajęcie trzeciego miejsca w swojej grupie, a jej rywalem będzie Sturm Graz, zaś Legia już teraz ma okazję, by przypieczętować awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji, czego warunkiem jest minimum remis z Aston Villą. Jeżeli kibicujesz polskim zespołom w Europie, a nie masz konta w Superbet, możesz skorzystać ze specjalnej promocji dla nowych graczy i powalczyć o 300 PLN bonusu, który otrzymasz, gdy Raków lub Legia zdobędą minimum jednego gola. Jak wziąć udział w tej promocji? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Obstaw kupon SOLO zawierający dowolny typ z meczu Sturm – Raków lub Aston Villa – Legia
  5. Kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 1,14
  6. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  7. Jeśli Raków lub Legia zdobędą minimum jednego gola, otrzymasz 300 PLN bonusu
  8. Bonus zostanie przyznany bez względu na wynik kuponu
  9. Powodzenia!

Sprawdź regulamin promocji, by poznać jej dokładne warunki.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Szanse na to, że któraś z polskich drużyn zdobędzie gola, są bowiem bardzo duże, a ponieważ obstawiasz swój zakład za zaledwie 2 PLN, ryzykujesz bardzo niewiele, a do wygrania masz aż 300 PLN, które możesz przeznaczyć na dalszą grę w Superbet! Gorąco zachęcam zatem do rejestracji z naszym kodem, skorzystania z tej promocji i trzymania kciuków za polskie drużyny w europejskich pucharach!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze