Bonus 300 zł za gola Legii z AZ Alkmaar od Fortuny!

Josue Pesqueira

W czwartek o 18:45 na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie ekipa Legii podejmie AZ Alkmaar w meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie, a specjalnie z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję dotyczącą tego starcia, w której do wygrania jest 300 PLN na grę. Jak zgarnąć tak wysoki bonus? Sprawdzisz to, czytając poniższy artykuł.

Legia - AZ Fortuna banner

300 PLN za bramkę Legii w meczu z AZ Alkmaar od Fortuny

Czwartkowy mecz Legii z AZ Alkmaar będzie dla Wojskowych bardzo ważnym, a wręcz kluczowym starciem. Jego stawką będzie bowiem zajęcie drugiego miejsca w grupie E Ligi Konferencji Europy, które uprawnia do gry w 1/16 finału tych rozgrywek. W tym momencie bliżej zakwalifikowania się do wiosennej części zmagań są piłkarze Kosty Runjaicia, którzy mają nad swoim rywalem trzypunktową przewagę. Alkmaar wygrało jednak pierwszy mecz tych drużyn, więc jeśli zrobi to ponownie i tym samym zrówna się punktami z Legią, wyprzedzi ją w tabeli. Emocji w tym meczu będzie zatem co niemiara, a jeśli chciałbyś jeszcze podnieść ich ilość, możesz powalczyć o 300 PLN bonusu w Fortunie, korzystając ze specjalnej promocji dla nowych graczy. Na czym ona polega?

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na przynajmniej 30 PLN
  3. Zagraj singla na zakład „Legia powyżej 0,5 gola” za przynajmniej 2 PLN
  4. Jeśli Legia zdobędzie gola, otrzymasz 300 PLN w formie punktów FKP
  5. Pamiętaj o akceptacji zgód marketingowych!
Legia - AZ Fortuna mały banner

Opisana wyżej promocja jest niezwykle korzystna, ponieważ szanse na to, że Legia zdoła zdobyć bramkę, są dość wysokie, a do wygrania jest tutaj aż 300 PLN. Bonus przyznawany jest w formie punktów FKP, które przed wypłatą wymagają jednokrotnego obrotu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie, to gorąco zachęcam do rejestracji z naszym kodem i wzięcia udziału w promocji! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze