Bonus 300 zł za gola Legii lub Rakowa od Superbet!

Fran Tudor

W nadchodzący czwartek odbędą się mecze ostatniej kolejki w Lidze Europy i Lidze Konferencji. Do walki o prawo do dalszych występów powalczą wówczas Raków oraz Legia, które zagrają odpowiednio z Atalantą oraz AZ Alkmaar. Przy okazji tych starć bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, sprawdź, co trzeba zrobić, by zgarnąć 300 PLN bonusu. Życzę przyjemnej lektury.

Superbet Raków Legia promocja

Bonus 300 PLN za bramkę Legii lub Rakowa w europejskich pucharach od Superbet

Czwartkowe pojedynki polskich drużyn w europejskich pucharach zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Zarówno Legia, jak i Raków mają bowiem szansę, by przedłużyć swoje występy w europejskich pucharach do wiosny. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, możesz skorzystać ze specjalnej oferty dla nowych graczy i powalczyć o 300 PLN bonusu! Otrzymasz go, jeśli Legia lub Raków zdobędą bramkę w swoich meczach! Sądzisz, że przynajmniej jeden z reprezentujących Ekstraklasę w Europie zespołów będzie w stanie trafić do siatki? Skorzystaj z promocji i powalcz o dodatkową kasę na grę! Oto szczegóły akcji:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Obstaw kupon SOLO z typem na mecz Raków – Atalanta lub Legia – AZ po kursie minimum 1,14 za przynajmniej 2 PLN
  5. Jeśli Raków lub Legia strzelą gola, otrzymasz 300 PLN bonusu
  6. Bonus zostanie przyznany, nawet jeśli przegrasz obstawiany przez siebie kupon

Jeśli chcesz poznać dokładne warunki, sprawdź regulamin promocji.

Superbet Raków Legia banner

Opisana wyżej oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ szanse na to, że przynajmniej jeden z polskich zespołów trafi do siatki rywala, są bardzo duże, a do wygrania masz tutaj aż 300 PLN w formie bonusu przy stawce wynoszącej zaledwie 2 PLN! Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego operatora, to nadchodzące mecze Rakowa i Legii są świetną okazją, by je założyć! Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze