Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę meczu Manchester United – Arsenal

Declan Rice w pojedynku z Bruno Fernandesem

Jedynym niedzielnym spotkaniem na poziomie Premier League będzie hitowa rywalizacja Manchesteru United z Arsenalem. Przy okazji tego meczu bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom możliwość skorzystania ze specjalnej promocji i zagrania aż o 300 PLN bonusu! Ciekawi warunków i zasad takiej akcji promocyjnej? Zapraszam do ich sprawdzenia w poniższym tekście.

baner na United - Arsenal 10.05.

Jeśli dotychczas nie mieliście okazji założyć konta u bukmachera Superbet, to zdecydowanie warto zarejestrować się u niego właśnie teraz! Wykorzystując podczas rejestracji nasz kod promocyjny będziecie w stanie zagrać aż o 300 PLN bonusu – warunkiem jest trafienie zakładu na wynik spotkania Manchesteru United z Arsenalem. Wszystkie instrukcje pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet.
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Manchesteru United lub Arsenalu.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Jeżeli spojrzeć na aktualną sytuację i formę obu ekip, to w zdecydowanie lepszym położeniu przed niedzielnym hitem znajduje się Arsenal! Manchester United w poniedziałek został rozgromiony 0:4 przez Crystal Palace, a dodatkowo zmaga się z całą masą kontuzji. Kanonierzy walczą natomiast o mistrzowski tytuł, a z 4 ostatnich batalii wychodzili zwycięsko! Warto zatem dać sobie szansę na zdobycie aż 300 PLN bonusu i skorzystać z opisanej promocji w Superbet!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze