Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala UFC. W nocy z soboty na niedzielę w UFC Jan Błachowicz zmierzy się z Aleksandrem Rakiciem w walce wieczoru, co będzie ważnym sprawdzianem dla naszego rodaka. Ten zdecydowanie nie jest faworytem, ale na pewno może tutaj poszukać swoich szans. W Superbet jest bonus z tej okazji w postaci 300 PLN za wygrany typ na Błachowicza. Więcej o zasadach piszemy niżej!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

300 PLN za wygrany zakład na Błachowicza

Wielkimi krokami zbliża się kolejna walka Błachowicza na UFC, a tym razem rywalem Polaka będzie Aleksander Rakić. Rywal Błachowicza ma bilans 14-2-0 i zdaniem bukmacherów oraz ekspertów jest faworytem. Nasz rodak z kolei ma bilans 28-9-0, co stawia go już w nieco gorszym świetle, ale nie jest tak, że na pewno nie ma szans, bo wiemy, że Błachowicz potrafi zaskakiwać i zapewniać dobre widowisko.

Z okazji tego spotkania w Superbet jest bonus 300 PLN za wygrany zakład na Błachowicza. Jakie trzeba spełnić warunki, żeby wziąć udział w akcji? To jest akurat bardzo proste, ale zanim przejdziemy do szczegółów, to najpierw pamiętaj, że musisz mieć założone konto u tego bukmachera. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, to kliknij przycisk poniżej i odbierz przy okazji specjalne bonusy na start!

Promocja obowiązuje w okresie od dnia 09.05.2022 roku do dnia 14.05.2022 roku i w tym czasie musisz założyć swoje konto u tego bukmachera. Jest to niezbędny warunek, którego nie można przeskoczyć. Następnie trzeba:

  1. Wpłacić min. 50 PLN na konto gracza
  2. Wyrazić zgody marketingowe
  3. Zagrać kupon singiel na zwycięstwo Błachowicza
  4. Zakład musi pochodzić z oferty przedmeczowej
  5. Stawka to min. 2 PLN

Jak spełniłeś te warunki, a Błachowicz wygra, to dostaniesz bonus od bukmachera w postaci aż 300 PLN. Następnie masz siedem dni na to, żeby bonusem obrócić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. W przypadku zakładów AKO każdy z typów musi mieć kurs na poziomie minimum 1.30. Dopiero po tym będzie można wypłacić środki.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze