Bonus 300 PLN za gola w meczu Real Madryt – Atletico od STS!

Bonus STS na Real - Atletico

W najbliższą niedzielę kibice hiszpańskiej piłki z pewnością nie będą narzekać na nudę. Przed nami bowiem trzecie w tym miesiącu derby Madrytu. Ostatnie dwa spotkania kończyły się remisem w regulaminowym czasie gry. Nie brakowało także goli, emocji i przede wszystkim świetnej gry z obu stron. A z okazji tego pojedynku, STS przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? Tego dowiesz się nieco niżej.

STS bonus na gola w meczu Real - Atletico

Bonus 300 PLN za gola jednej z drużyn w meczu Real Madryt – Atletico od STS!

We wspomnianych styczniowych meczach pomiędzy tymi zespołami wpadło łącznie 14 (!) goli. Po 90 minutach mieliśmy natomiast wyniki 3:3 i 2:2. Tak naprawdę trudno wskazać zwycięzcę tego starcia, bowiem wiele zależy od dyspozycji dnia. Obie ekipy są bowiem w wyśmienitej formie i w ostatnich meczach pokazali przepiękny futbol. A jeśli nie masz jeszcze konta w STS, to możesz skorzystać z ciekawej akcji promocyjnej. Mianowicie wystarczy przejść przez rejestrację z kodem i spełnić wymogi bukmachera, a w zamian otrzymasz dostęp do bonusu 300 PLN. Wystarczy wskazać drużynę z golem i czekać na dodatkowe środki. A co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj wymagane zgody marketingowe
  3. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  4. Postaw zakład SOLO lub AKO z typem na gola jednej z drużyn w meczu Real – Atletico
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeśli Twój kupon będzie wygrany, otrzymasz bonus 300 PLN!

Oto skrócony opis promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków akcji STS, wejdź na stronę bukmachera lub skontaktuj się z nami, aby poprawnie skorzystać z bonusu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze