Bonus 300 PLN za gola w meczu Alaves – FC Barcelona od STS!

Bonus 300 PLN za gola w meczu Alaves - Barcelona

W sobotnie popołudnie odbędzie się kilka interesujących spotkań w hiszpańskiej La Liga. Jednym z nich będzie pojedynek Alaves z FC Barceloną. Gospodarze w ostatnich tygodniach radzą sobie naprawdę nieźle, natomiast Barcelona ma spore problemy z powrotem do dobrej dyspozycji. Bez wątpienia więc będzie to niezwykle zacięty pojedynek. A z okazji tego starcia, STS przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych typerów. O co w niej chodzi? Szczegóły znajdziesz nieco niżej.

Bonus 300 PLN za wskazanie drużyny z golem w meczu Alaves – FC Barcelona od STS!

Alaves plasuje się aktualnie na 11. miejscu w ligowej z dorobkiem 26 punktów. Barcelona natomiast stale utrzymuje się w czołówce, a konkretniej, na 4. pozycji. I choć wszystko wskazuje na to, że to własnie Duma Katalonii powinna zgarnąć w tym pojedynku komplet punktów, to patrząc na ich obecną formę nic nie jest przesądzone. Jeśli jednak nie masz jeszcze konta w STS, a chciałbyś wytypować drużynę z golem w pojedynku Alaves – Barcelona, to warto rozważyć rejestrację. Mianowicie po założeniu konta z kodem i spełnieniu wymogów możesz liczyć na boost kursowy na gola jednej z ekip. A co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości minimum 50 PLN
  4. Obstaw premierowy zakład SOLO lub AKO z typem na bramkę Alaves lub Barcelony
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeśli Twój kupon będzie wygrany, otrzymasz bonus 300 PLN!

Oto skrócony opis promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków akcji STS, wejdź na stronę bukmachera lub skontaktuj się z nami, aby poprawnie skorzystać z bonusu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze