Bonus 300 PLN na Burnley vs Liverpool od Superbet!

Trent Alexander-Arnold

Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Anglii to tradycyjny Boxing Day. Tego dnia rozgrywane są mecze Premier League, a jednym z nich będzie rywalizacja Burnley z Liverpoolem. Specjalnie z tej okazji bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję, w której możesz zgarnąć 300 PLN freebetu. W poniższym tekście dowiesz się, jakie warunki trzeba spełnić, by uzyskać darmowy zakład.

300 PLN freebet Superbet Boxing Day

Freebet 300 PLN za trafiony typ 1X2 na mecz Burnley – Liverpool od Superbet

Mecz Burnley z Liverpoolem jest jednym ze starć rozgrywanych w ramach tradycyjnego Boxing Day w Premier League. Specjalnie przy okazji tej wyjątkowej, 19. kolejki Premier League bukmacher Superbet przygotował promocję dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest aż 300 PLN w formie freebetu. Aby go uzyskac, musisz poprawnie wytypować zwycięzcę lub remis w meczu Burnley – Liverpool lub innym starciu tej serii gier angielskiej ekstraklasy. Jakie są warunki tej promocji? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO z typem 1X2 na dowolny mecz 19. kolejki Premier League
  5. Minimalna stawka zakładu = 2 PLN
  6. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz 300 PLN w formie freebetu
  7. Powodzenia!

Sprawdź regulamin promocji, by poznać jej szczegółowe warunki.

300 PLN freebet Superbet 19. kolejka Premier League

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, to Boxing Day jest ku temu świetną okazją, ponieważ możesz zgarnąć aż 300 PLN freebetu, obstawiając swój typ na Burnley – Liverpool lub inny mecz ligi angielskiej. Promocja ta jest bardzo atrakcyjna, ponieważ do wygrania masz wspomniane 300 PLN, zaś stawka zakładu to raptem 2 PLN! Serdecznie zachęcam więc do skorzystania z tej oferty i walki o wysoki freebet. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. News Images/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze