Bonus 250 zł na wygrany zakład na mecz Włochy – Polska

Kamil Semeniuk

Już w niedzielę o 12:30 dojdzie do meczu Włochów z Polakami w ramach Ligi Narodów FIVB. Przy okazji tego pojedynku bukmacher STS przygotował niezwykle ciekawą promocję dla nowych graczy, dzięki której masz szansę zgarnąć aż 250 PLN bonusu. Jak wziąć w niej udział? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź! Życzę przyjemnej lektury.

Włochy - Polska promocja STS banner

Bonus 250 PLN za trafiony zakład na mecz Włochy – Polska w STS

Zarejestruj się w STS z linku

  1. Zarejestruj się z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać minimum 50 PLN na depozyt
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Włochy – Polska w Lidze Narodów siatkarzy
  4. Zakład musi pochodzić z oferty przedmeczowej
  5. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  6. Jeśli zagrany kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonus 250 PLN
  7. Nie zapomnij o akceptacji zgód marketingowych!
  8. Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka
  9. Powodzenia!

Mecz Polaków z Włochami w Lidze Narodów to kolejna okazja do przeżywania siatkarskich emocji z naszą reprezentacją. Podopieczni Nikoli Grbicia jak na razie radzą sobie bardzo dobrze, więc liczą na to, że uda im się pokonać zespół Italii i przybliżyć do czołówki tabeli. Włochy to jednak zespół bardzo mocny, więc naszych siatkarzy czeka nie zwykle trudna przeprawa. Jeśli masz swoje typy na ten pojedynek, ale nie masz jeszcze konta w STS, to możesz skorzystać z niezwykle atrakcyjnej promocji dla nowych graczy i odebrać wysoki bonus za trafiony zakład! Jak to możliwe?

Zarejestruj się w STS z naszym kodem, zagraj kupon, na którym znajdzie się dowolnie wybrany przez Ciebie zakład dotyczący meczu Włochy – Polska i zgarnij aż 250 PLN bonusu w przypadku trafienia! Jest to niezwykle korzystna oferta, ponieważ możesz wybrać tutaj zdarzenie o niskim kursie, a nagroda nie ulegnie zmianie! Zachęcam zatem do założenia konta w STS z użyciem naszego kodu i skorzystania z promocji!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Laskowski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze