Bonus 250 PLN za wygraną Barcelony z Villarreal w STS

Lamine Yamal po strzeleniu gola

W najbliższą sobotę drużyna Barcelony stanie przed kolejnym wyzwaniem, którym tym razem będzie ligowe spotkanie z Villarrealem! Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej, że przy jego okazji zgarnąć można aż 250 PLN u bukmachera STS! Promocja dotyczy nowych graczy, a wszystkie szczegóły na jej temat przedstawione są w poniższym tekście. Zachęcam zatem do sprawdzenia.

baner na Barcelona - Villarreal

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji grać u najpopularniejszego polskiego bukmachera, to właśnie teraz jest dobry moment, aby to zmienić! STS przy okazji meczu Barcelona – Villarreal proponuje bowiem aż 250 PLN bonusu za poprawne wytypowanie zwycięstwa Dumy Katalonii. Poniżej znajdziecie zasady i szczegóły takowej promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Barcelony z Villarreal (kupony SOLO i AKO).
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 250 PLN bonusu!

Oczywiście Barcelona ma swoje problemy i nie jest w najwyższej formie, jednak na Camp Nou wygrała ona aż 8 z 10 ligowych batalii w tym sezonie. Villarreal w obecnych rozgrywkach zdecydowanie zawodzi i nie jest to już tak silny zespół, jak przed kilkoma laty. Standardowy kurs na wygraną Barcy wynosi około 1.35, tak więc warto skorzystać ze specjalnej promocji i zgarnąć 250 PLN bonusu za identyczny zakład!

W artykule skrócono opis akcji promocyjnej bukmachera STS. Jeżeli masz wątpliwości, co do zasad działania promocji, zapoznaj się z pełnym regulaminem lub skontaktuj się z nami!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze