Bonus 200 zł za wygraną Manchesteru United z Luton

Marcus Rashford wrzucający piłkę

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się kolejna seria gier w angielskiej Premier League, a na boisko wyjdą między innymi Czerwone Diabły, które przed własną publiką zmierzą się z beniaminkiem z Luton. Przy okazji tego starcia, bukmacher Superbet wystosował specjalną promocję, w ramach której zagracie triumf United po mega kursie 100.00! Na jakich dokładnie zasadach działa ów promocja? Zapraszam do sprawdzenia!

baner Superbet na United - Luton

Bukmacher Superbet przy okazji najbliższego meczu Manchesteru United z Luton zaproponował nowym graczom bardzo ciekawą promocję! W jej ramach możecie obstawić zwycięstwo Czerwonych Diabłów z Luton i zagrać o dodatkowe 200 PLN bonusu! Podobnej okazji próżno szukać u innych bukmacherów, a warunki wspomnianej promocji przedstawiam pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Manchesteru United z Luton.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Pełen regulamin promocji jest dostępny tutaj: https://superbet.pl/wiki/regulamin-promocji-bonus-200-pln-za-wygrany-zaklad-na-zwyciestwo-manchesteru-united-w-meczu-z-luton

Pomimo ostatnich niepowodzeń, Manchester United jest zdecydowanym faworytem starcia z Luton, który to beniaminek zajmuje przecież dopiero 17. miejsce w stawce. Regularne kursy na wygraną United wynoszą około 1.35, zatem chyba warto skorzystać z promocyjnego przelicznika w Superbet! Trzymam kciuki za trafione kupony w ramach promocji i życzę powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze