Bonus 200 zł za wygraną Lecha z ŁKS-em

Piłkarze Lecha po zdobyciu gola

Po przerwie na reprezentacje do gry wracają ligi klubowe, a zatem wraca także polska Ekstraklasa! Już w najbliższą sobotę poznański Lech zagra u siebie z ŁKS-em Łódź, a przy tej okazji bukmacher Superbet ma dla nowych graczy specjalną promocję, w ramach której obstawicie wygraną Kolejorza po kursie 100.00! Ciekawi zasad i warunków? Znajdziecie je w poniższym tekście!

Baner promo Superbet

Lech Poznań i ŁKS Łódź wracają do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne! Wyraźnymi faworytami sobotniej rywalizacji są miejscowi z Wielkopolski, a jeżeli nie macie jeszcze konta w Superbet, to jest to znakomity moment na jego założenie! Jeżeli zarejestrujecie się w Superbet właśnie teraz, to prócz pełnego pakietu powitalnego, będziecie mogli również obstawić wygraną Lecha Poznań po niespotykanym nigdzie indziej kursie 100.00! W jaki dokładnie sposób?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Lecha Poznań z ŁKS-em Łódź.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Lech Poznań obecnie zajmuje wysokie 5. miejsce w tabeli, a w 4 z 5 poprzednich meczach ligowych inkasował komplety punktów! Wydaje się, że Kolejorz spokojnie ogra także walczący o utrzymanie ŁKS, a co za tym idzie, promocja, o której piszemy jest warta wykorzystania! Powodzenia i samych trafionych kuponów!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze