Bonus 200 zł za to, że Śląsk będzie liderem Ekstraklasy na koniec 2023 roku!

Bonus 200 PLN za prowadzenie w tabeli Śląska

Pierwsza runda Ekstraklasy wchodzi w decydującą fazę. Do końca tej części sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki i w walce o 1. miejsce w tabeli na półmetku rozgrywek pozostały dwie drużyny – Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok. W dużo lepszej sytuacji są podopieczni Jacka Magiery, którzy aktualnie zasiadają w fotelu lidera. I z tej właśnie okazji ciekawą ofertę specjalną przygotował dla nowych graczy Superbet. O co w niej chodzi? Poniżej znajdziesz szczegóły akcji.

Superbet bonus za 1. miejsce Śląska

Bonus 200 PLN za 1. miejsce Śląska w tabeli Ekstraklasy na koniec 2023 roku od Superbet!

Śląsk po rozegraniu 16 spotkań ma na swoim koncie 36 punktów i pewnie prowadzi w ligowej tabeli. Druga Jagiellonia zgromadziła do tej pory 34 oczka, jednak mają oni jedno spotkanie rozegrane więcej. Do rozegrania w tym roku kalendarzowym pozostały jeszcze 3 mecze Wrocławianom i 2 spotkania ekipie z Białegostoku. Żeby więc Śląsk spadł na 2. miejsce, musiałby zdobyć maksymalnie 3 punkty w pozostałych spotkaniach, oczywiście przy komplecie oczek Jagielloni. Wydaje się więc, że nikt nie zabierze zespołowi z Wrocławia 1. pozycji. A z tej okazji Superbet przygotował bonus 200 PLN dla każdego nowego gracza. Wystarczy założyć konto z kodem i spełnić wymogi bukmachera, aby otrzymać bonus. Co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  4. Obstaw pierwszy zakład SOLO na to, że Śląsk będzie liderem tabeli na koniec 2023 roku (typ zakładu: Śląsk Wrocław liderem Ekstraklasy na koniec roku 2023 – Tak)
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli podopieczni Jacka Magiery utrzymają 1. miejsce na koniec tego roku, otrzymasz dodatkowe 200 PLN bonusu!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze