Bonus 200 zł za gola wybranej drużyny w meczu Chelsea – Arsenal

Piłkarze Arsenalu po strzeleniu gola Chelsea Kibice, którzy przez blisko 2 tygodnie stęsknili się za hitami w najlepszych ligach europejskich, nie będą musieli dłużej wyczekiwać wielkich hitów! W najbliższą sobotę rozegrane zostaną derby Londynu pomiędzy Chelsea, a Arsenalem, a bukmacher Superbet przy tej okazji wyszedł do nowych graczy ze specjalną promocją! Ciekawi, w jaki sposób zgarnąć 200 PLN za bramkę Chelsea lub Arsenalu? Sprawdźcie szczegóły w poniższym tekście!
promocja superbet arsenal

Hit w postaci derbów Londynu między Chelsea, a Arsenalem jest związany ze specjalną promocją u bukmachera Superbet! Tylko teraz, zakładając tam konto, możecie liczyć na aż 200 PLN bonusu za bramkę strzeloną przez wybraną przez Was drużynę! Podobnej okazji próżno szukać u innych bukmacherów, a wszystkie szczegóły opisywanej promocji znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Chelsea lub Arsenalu.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.
Większe szanse w derbach Londynu daje się drużynie Arsenalu, która na starcie kampanii wygląda znakomicie i pozostaje niepokonana, a w ostatniej kolejce ograła Manchester City! Wydaje się więc, że większość zakładów będzie kierowana na gola przyjezdnych z czerwonej części Londynu, jednak ostateczny wybór należy tylko i wyłącznie do Was! Ja zachęcam do brania udziału w promocji i życzę samych wygranych! fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze