Bonus 200 PLN za wygraną Arsenalu z Aston Villą od Superbet!

Piłkarze Arsenalu przed rozpoczęciem meczu

W najbliższą niedzielę aktualny lider Premier League w osobie Arsenalu zagra u siebie z Aston Villą i będzie wyraźnym faworytem meczu. Superbet zaoferował nowym graczom aż 200 PLN bonusu za poprawne obstawienie triumfu Kanonierów, a warunki promocji wydają się znakomite! Jeżeli ciekawi Was taka oferta, to jej szczegóły znajdziecie w poniższym tekście.

Baner Arsenal - Aston Villa, Superbet

Ekipa Arsenalu w najbliższą niedzielę podejmie Aston Villę i w związku z tym spotkaniem Superbet chce przyciągnąć do siebie nowych graczy! Rejestrując się u wspomnianego bukmachera z naszym kodem promocyjnym, zagrać możecie wygraną Kanonierów po kursie 100.00 i zgarnąć aż 200 PLN bonusu! Na jakich zasadach działa ta promocja?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Arsenalu z Aston Villą.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Arsenal w wyniku znakomitej formy i potknięcia Liverpoolu objął ostatnio fotel lidera Premier League. Kanonierzy na własnym obiekcie spisują się ostatnimi czasy fenomenalnie i wydaje się, że także w starciu z Aston Villą sięgną po komplet punktów! Jeżeli jesteście tego samego zdania, to warto skorzystać z promocji od Superbet i zagrać taki zakład po kursie 100.00. Powodzenia!

W tekście skrócono pełny opis promocji od bukmachera Superbet. W przypadku wątpliwości zerknij na regulamin akcji promocyjnej!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze