Bonus 200 PLN jeśli Bayer Leverkusen zdobędzie puchar

Bonus Go+Bet na finał Ligi Europy

Czas na wielki finał Ligi Europy. W środowy wieczór do walki o trofeum stanie Atalanta i Bayer Leverkusen. Faworytem bukmacherów jest drużyna Xabiego Alonso, która znajduje się w wyśmienitej formie. Dodatkowo na nowych graczy w Go+Bet czeka specjalny bonus, w którym można zgarnąć nawet 200 PLN. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz nieco niżej.

Goplusbet bonus 200 PLN na finał LE

Bonus 200 PLN za zdobycie pucharu Ligi Europy przez Leverkusen od Go+bet!

Z okazji finałowego pojedynku Ligi Europu pomiędzy Atalantą a Leverkusen, Go+Bet oferuje specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. Na każdego kto założy konto z kodem promocyjnym i spełni wymogi czeka dodatkowe 200 PLN. Jedyne co musi się zdarzyć, to zwycięstwo LE przez Bayer. A jak wyglądają wymogi promocji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Go+Bet z linku https://zagranie.com/goto/goplusbet/?profile=Offers&subprofile=promo1 i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj wymagane zgody marketingowe
  3. Wpłać depozyt o wartości minimum 50 PLN
  4. Postaw premierowy kupon SOLO na zwycięstwo Bayeru Leverkusen (Bayer zdobędzie trofeum)
  5. Stawka zakładu to dokładnie 2 PLN
  6. Jeżeli podopieczni Xabiego Alonso zdobędą puchar, otrzymasz dodatkowe 200 PLN bonusu!
Kupon na zwycięstwo Leverkusen Go+Bet

Jeżeli dalej nie jesteś pewny co do warunków akcji, to warto zajrzeć do regulaminu przygotowanego przez Go+Bet, który znajdziesz pod adresem https://www.goplusbet.pl/regulamin-promocji-bonus-200-dla-nowych-graczy.

Zaloguj się aby dodawać komentarze