Bonus 140 zł za 140km/h Leona od BETFAN

Tomasz Fornal, Norbert Huber

W sobotni wieczór rozegrany zostanie mecz pomiędzy Włochami a Polską, którego stawką będzie tryumf w siatkarskich mistrzostwach Europy. Przy okazji tego pojedynku bukmacher BETFAN przygotował ciekawą promocję dla nowych graczy, w której czeka na Ciebie aż 140 PLN! Jak je zdobyć? Sprawdź szczegóły tej oferty w poniższym tekście!

BETFAN Leon bonus 140 PLN banner góra

140 PLN za serwis Wilfredo Leona o prędkości 140 km/h w BETFAN!

Sobotni mecz finałowy siatkarskich mistrzostw Europy będzie niezwykle ważnym wydarzeniem w historii polskiej siatkówki. Biało-Czerwoni staną bowiem do walki o drugi w historii tryumf w tym turnieju, a przy okazji spróbują zrewanżować się Włochom za porażkę w finale mistrzostw Świata poniesioną przed rokiem. Kluczowym zawodnikiem polskiej kadry jest Wilfredo Leon. Siatkarz kubańskiego pochodzenia jest bowiem w najwyżej formie, co pokazał, serwując na tym turnieju piłkę z rekordową prędkością 138 km/h. Z tego powodu BETFAN zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy, w myśl której możesz zagrać specjalny typ na to, że Leon, serwując piłkę, pośle ją z prędkością 140 km/h i zawalczyć w ten sposób o 140 PLN! Jak skorzystać z tej oferty?

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na dokładnie 40 PLN
  3. Zagraj za 40 PLN typ na serwis Leona z prędkością przynajmniej 140 km/h
  4. Wspomniany typ znajdziesz na stronie promocji
  5. Jeśli trafisz, na Twoje saldo główne trafi 140 PLN
  6. Dodatkowo, jeśli Polska wygra mistrzostwo Europy, otrzymasz 140 PLN w formie bonusu!
  7. Powodzenia!
BETFAN Leon bonus 140 PLN banner dół

Nie masz jeszcze konta w BETFAN? Załóż je już teraz i skorzystaj z tej niezwykle atrakcyjnej promocji! Do wygrania masz bowiem 140 PLN oraz kolejne 140 PLN w formie bonusu, jeśli Polska pokona wieczorem Włochów i sięgnie po tytuł mistrzów Europy! Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. IPA/SIPA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze