Bologna – Spezia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.01.2023

Nikola Moro

Gdzie oglądać mecz Bologna – Spezia? Jednym z dwóch piątkowych starć we włoskiej Serie A będzie potyczka pomiędzy Bologną a Spezią. Choć będzie to rywalizacja drużyn ze środka tabeli, warto będzie ją obejrzeć. W tym tekście dowiesz się, gdzie można znaleźć transmisję TV oraz stream online tego pojedynku.

Mecz Serie A pomiędzy Bologną a Spezią będzie możliwy do obejrzenia w STS TV, ponieważ STS to jeden z bukmacherów oferujących transmisje online. Jakie są warunki korzystania z transmisji u tego operatora? Sprawdź je poniżej:

  1. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż je z naszego linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon
  4. Przez najbliższą dobę będziesz mógł oglądać mecze w STS TV
  5. Miłego oglądania!
sts tv

Bologna – Spezia, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Bolognii ze Spezią odbędzie się w piątek 27 stycznia o godzinie 18:30 na Stadio Renato Dall’Ara. W ostatnim czasie oba zespoły prezentują nie najlepszą dyspozycję, więc ich wzajemny mecz stanowi sporą zagadkę. Chciałbyś prześledzić tę rywalizację przed telewizorem? Transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 2. Przejrzyj też propozycje typów na ten pojedynek.

Bologna – Spezia: transmisja i stream online za darmo

Ten mecz, jak i inne starcia Serie A możesz oglądać także z poziomu smartfona, co umożliwia STS TV. Oferta transmisji u tego bukmachera jest bardzo szeroka i oprócz Serie A, obejmuje także inne czołowe ligi, takie jak Ligue 1, LaLiga czy Bundesliga. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, zarejestruj się z naszym kodem i korzystaj z STS TV!

Gdzie oglądać Bologna – Spezia?

Mecz Bologna – Spezia obejrzysz w STS TV. Jest to bardzo przydatna opcja dla typerów, którzy chcą obserwować obstawiane przez siebie mecze. Spektrum rozgrywek, które obejrzysz w STS TV jest niezwykle szerokie, co sprawia, że warto jest mieć tam konto. Dowiedz się też, jakie zakłady bez ryzyka możesz dostać od STS oraz innych polskich bukmacherów! Życzę trafionych typów i samych pozytywnych emocji sportowych!

Obrazek w tle: fot. Andrea Bressanutti/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze