Gdzie oglądać mecz Bologna – Inter? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule, gdzie dokładnie tłumaczymy te kwestie. W Serie A dojdzie dzisiaj do spotkania z udziałem lidera. Milan zmierzy się z 13 ekipą ligi. Czy gospodarzom uda się zgarnąć bardzo ważny komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać starcie tych ekip!
baner bologna - inter od fortuny
fot. fortuna

Bologna – Inter, gdzie oglądać

Już dzisiaj dojdzie do kolejnego spotkania z udziałem mistrzów Włoch, którzy tym razem zagrają na wyjeździe z Bologną. Goście niewątpliwie są ogromnymi faworytami w tym starciu, bo to po prostu o wiele lepsza ekipa, ale jeżeli marzą o mistrzostwie Włoch, to w takich starciach nie mogą się potknąć. Gdzie oglądać mecz Bologna – Inter? Będzie to możliwe m.in. w STS TV, a więcej o tym piszemy niżej!

Bologna – Inter, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Bologna – Inter będzie puszczona w Eleven Sport. Samo starcie rozpocznie się o godzinie 20:15, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby zapewnić sobie dostęp do streamu online z tego starcia. Jeżeli nie masz Eleven, to możesz skorzystać z Fortuna TV. To telewizja dostępna u tego bukmachera, z której dobrze się korzysta na telefonie, czy w przeglądarce. Jeżeli chcesz obejrzeć za free stream online z Bologna – Inter, to niżej Ci pokażemy, jak możesz to zrobić!

Bologna – Inter, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Fortuną możesz oglądać mecz Bologna – Inter za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Poczekaj aż będzie rozliczony
  5. Miej dodatnie saldo na koncie
  6. Przejdź do sekcji TV
  7. Oglądaj mecz Bologna – Inter
Fortuna TV działa bardzo dobrze i jest to rozwiązanie, któremu na pewno warto jest się przyjrzeć. Pamiętaj, że z ofertą powitalną od ZAGRANIE będziesz mógł to spotkanie obejrzeć za free!

Bologna – Inter, transmisja online

Transmisja online z meczu Bologna – Inter będzie dostępna w Fortuna TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo te są dość proste: telefon z Androidem lub iOS i podłączenie do internetu. Zasady są więc bardzo proste, a dzięki szerokiej dostępności każdy może obejrzeć to starcie.

Bologna – Inter, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Bologna – Inter, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. Oferta od polskich operatorów również jest dość interesująca i wygląda w ten sposób:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 01:48.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Bologna - Inter?

Starcie Bologni z Interem będziesz mógł obejrzeć w Fortuna TV!

O której Bologna zagra z Interem?

Spotkanie Bologna - Inter zaplanowano na godzinę 20:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze